„V Lúčoch Svätého Grálu“, literárno-umelecký Almanach, ročník 3 (slovensko-česká verzia)

Vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix bol vydaný tretí ročník slovensko-českej verzie literárno-umeleckého Almanachu „V Lúčoch Svätého Grálu“. Toto vydanie Almanachu je výsledok projektu „Almanach ženskej tvorivosti ‚Rozhořívá se Domácí Krb‘“ a bolo zostavené z materiálov, ktoré boli zverejnené na stránkach Pre ľudí. Takýto Almanach vydávame raz za rok riadiac sa pri tom nasledovnými princípmi:

  • Rovnako ako naše iné projekty, aj tento projekt je uvedením ideí a myšlienok, ktoré sú obsiahnuté v diele Abd-ru-shina „Vo Svetle Pravdy, Posolstvo Grálu“, do života.
  • V Almanachu budú predstavení svojimi dielami iba tí autori, ktorí prinášajú trvalý a významný prínos pre prácu stránok Pre ľudí.
  • Pre Almanach budú vyberané najlepšie a významné práce predstavených autorov, aby sa, okrem iného, zahrnuli nielen výsledky ich tvorivej činnosti za minulé obdobie, ale aj výsledok práce stránok Pre ľudí v rámci projektu Slovo.

Tretie slovensko-české vydanie, formát 5 × 8 palcov, brož., 132 strán, papier „old style“, ISBN 978-80-89847-16-7. Knihu si môžete zakúpiť v našom elektronickom obchode.