„V Lúčoch Svätého Grálu“, literárno-umelecký Almanach, ročník 2 (ruská verzia)

В Лучах Святого Граля, выпуск 2Bol vydaný druhý ročník ruskej verzie literárno-umeleckého Almanachu „V Lúčoch Svätého Grálu“. Toto vydanie Almanachu je zostavené z materiálov, ktoré boli zverejnené na stránkach Людям. Takýto Almanach vydávame raz za rok riadiac sa pri tom nasledovnými princípmi:

  • Rovnako ako naše iné projekty, aj tento projekt je uvedením ideí a myšlienok, ktoré sú obsiahnuté v diele Abd-ru-shina „Vo Svetle Pravdy, Posolstvo Grálu“, do života.
  • V Almanachu budú predstavení svojimi dielami iba tí autori, ktorí prinášajú trvalý a významný prínos pre prácu stránok Людям.
  • Pre Almanach budú vyberané najlepšie a významné práce predstavených autorov, aby sa, okrem iného, zahrnuli nielen výsledky ich tvorivej činnosti za minulé obdobie, ale aj výsledok práce stránok Людям v rámci projektu Слово.

Autori: Anna Aleknavičienė, Олег Бродников, Ольга Ермакова, Наталья Жукова, Květuše Kalousková, Martin Kunetka, Богдана Коломиец, Александр Лысюк, Екатерина и Пётр Любимовы, Сергей Матвеенко, Вера Маслакова, Kamila a Július Pastierikovci, Елена Полищук, Людмила Полищук, Božena Rákošová, Валентина Рашэтник, Наталья Смирнова, Елена Тютюнник, Lenka Szopová.
В Лучах Святого Граля, 2016

Kniha (ISBN 978-80-89847-08-2, brož., A5, 248 strán) je dostupná na území Ruskej federácie, Ukrajiny a Bieloruska, v ostatných krajinách (vrátane Slovenska a Čiech) iba na objednávku.