Po stopách Oskara Ernsta a Marie Almy Bernhardt

*** AKTUALIZÁCIA *** Predobjednávky prijímame iba do 30.9., úhrada musí nabehnúť na účet do 1.10. Po tomto dátume zadávame knihu do tlače. Ďakujeme za pochopenie.

Milí priatelia,
čoskoro dáme do tlače knihu „Po stopách Oskara Ernsta a Marie Almy Bernhardt“.

Kniha má rozsah 504 strán formátu A4, pevná väzba. Obsahuje okolo 540 výhradne čiernobielych fotokópií (z dôvodu ceny, farebná tlač by vyšla násobne vyššie) dôležitých dokumentov (rodné listy, sobášne listy, úmrtné listy, výpisy z kníh narodených, kníh sobášov a kníh úmrtí, zmlúv, ponúk, novinové články, dobové staré aj súčasné fotografie príslušných miest, …). Mnohé dokumenty sú písané alebo tlačené švabachom, preto je v knihe aj ich prepis do nemčiny v latinke a jeho preklady do češtiny alebo do slovenčiny. Sprievodný text je v slovenčine.

Cena bude 60 EUR

Kniha bude preložená aj do iných jazykov – už teraz máme záujemcov o jej preklad.

Prosíme Vás, aby ste nám v prípade záujmu, napísali mailom, správou na FB alebo pomocou kontaktného formulára na stránkach preludi.eufenix.preludi.eu alebo obchod.preludi.eu záväznú predobjednávku o koľko kusov by ste mali záujem a na akú adresu Vám ich po vydaní máme poslať. Zároveň Vás požiadame, aby ste na náš účet (číslo účtu pre Slovensko aj pre Českú republiku nájdete tu: fenix.preludi.eu/?page_id=2, do poznámky uveďte „Po stopach – na tlac knihy) zaslali za každý výtlačok 60 EUR (alebo 1740 CZK). Ako predplatitelia budete mať poštovné zadarmo v rámci Slovenska aj Českej republiky.

Uvedené údaje sú pre nás dôležité, aby sme vedeli, koľko kusov máme nechať vytlačiť.

S pozdravom
Umelecko-duchovné združenie Fénix.